Kategoria: Relacje z rejsów

 

Oceania Experience

Otrzymaliśmy jako RejsClub szansę znalezienia się wśród niewielkiej grupy Agentów z całej Europy zaproszonych na rejs statkiem Oceania Insignia. Cel to szkolenie i zapoznanie się z ofertą, a także tym, co wyróżnia ten produkt na rynku. Trasa rozpoczynała się w Civitavecchia, kończyła zaś w Alicante. Poniżej spisane na gorąco wrażenia i spostrzeżenia. Inisignia to kameralna jednostka, zabierająca na pokład 680 pasażerów, co przy 400 osobach załogi daje imponujący wskaźnik crew ratio 1,7. Poziom linii luksusowych, przy bardzo dobrej cenie i ofertach specjalnych na korzyść Oceanii.
— Czytaj więcej —
 

Norwegian Getaway - relacja RejsClub.pl

W dniach 11.01-13.01 odbyła się uroczysta inauguracja nowego statku we flocie NCL – Norwegian Getaway. Na prezentację udała się dwuosobowa reprezentacja firmy RejsClub: dyrektor zarządzający – Zbigniew Kąkol oraz specjalista ds. turystyki grupowej - Bartosz Jachimowicz. Swoją podróż rozpoczęliśmy na warszawskim lotnisku Okęcie, skąd polecieliśmy bezpośrednio do Amsterdamu, gdzie czekał autokar do Rotterdamu. Przed zaokrętowaniem była okazja poznać bliżej ten największy w Europie port, który urzeka miłośników postmodernizmu swoją nietypową architekturą.
— Czytaj więcej —
 

Seszele – raj na ziemi

Seszele to państwo wyspiarskie na które składa się 115 wysp pochodzenia wulkanicznego i koralowego. To właśnie w tym niesamowitym zakątku na Oceanie Indyjskim około 1600 km od wybrzeży Afryki odbył się rejs szkoleniowy organizowany przez biuro podróży RejsClub.pl
— Czytaj więcej —
1