Kategoria: Warto odwiedzić

 

11 powodów, dlaczego powinieneś odwiedzić Myanmar (Birmę)

Do niedawna Birma była poza zasięgiem turystycznych wypraw mieszkańców Zachodu. Jednak po pięciu dekadach wojskowych rządów i wprowadzaniu demokratycznych reform, ten nieoszlifowany klejnot Azji otwiera się dla tych wszystkich, którzy przegapili poznanie nieskazitelnej urody Tajlandii 25 lat temu.
— Czytaj więcej —
 

7 "cool" powodów, dla których warto wybrać się w rejs po Missisipi

Jeżeli twoja definicja tego co jest „cool” oznacza stosowanie się do zdania dyktatorów stylu oraz czerpania z programów rozrywkowych - nie czytaj tego artykułu. Jeżeli światowa historia i literatura, cuda techniki czy też mistrzowska solówka na trąbce nigdy Cię nie zachwyciły - też nie czytaj tego artykułu. Bo gdy mówimy, że jest 7 „cool” powodów żeby wybrać się na  rejs rzeczny po Missisipi, to nie mamy na myśli tego, co jest aktualnie „trendy” ale mamy na myśli obrazy, dźwięki, smaki i miejsca, które wzbudzają emocje  i pozostają na lata w pamięci.
— Czytaj więcej —
 

Rejsy po Wyspach Greckich

Ekskluzywne i elitarne niegdyś rejsy po Wyspach Greckich w obecnych czasach stały się dostępne dla każdego. Pływają tam zarówno duże statki pasażerskie, jak i mniejsze jachty.
— Czytaj więcej —
 

Rejs przez Kanał Panamski – najdłuższy rów świata

Przepłynięcie Kanału Panamskiego powinno znajdować się na liście każdego zaprawionego podróżnika. Ten „wielki rów” jest genialnym dziełem inżynieryjnym, które obchodziło 100 rocznicę powstania w 2014 roku.
— Czytaj więcej —
 

Imprezowe rejsy z Pullmantur Cruises

Turystyka, kultura i zabawa! Rejsy na pokładzie statków Pullmantur Cruises to najlepszy sposób na imprezowe wakacje połączone ze zwiedzaniem. Armator słynie z niezwykle przyjaznej atmosfery na pokładzie. Zachęcamy do morskich podróży z Barcelony przez Livorno, Rzym (port Civitavecchia) i Ibizę na pokładzie statku Sovereign. To przepis na hiszpańską fiestę w grupie znajomych.
— Czytaj więcej —